محافظ شاخ گوزن

شاخ گوزن ها اولین مدل نرده های دیواری هستند که به دلیل وجود توری های تیز و برنده متفاوت و کاربردی تر از سایر نرده های دیواری هستند. با توجه به محبوبیت محافظان شاخ گوزنی ، این نوع مانع توسط بسیاری از افراد استقبال خوبی می شود. در این مقاله می خواهیم شما را با ساخت و نصب وسایل حفاظتی شاخ گوزن آشنا کنیم.

مهمترین مشکلی که خریداران شاخ گوزن هنگام خرید با آن روبرو می شوند ، قیمت های متنوع و منحصر به فرد ارائه شده توسط فروشندگان و مشاوران است. تولید شاخ گوزن یک تجارت تخصصی است ، بنابراین خریدار باید از اصطلاحات کلیدی مانند استفاده کند تراکم1 W sẖCO21 رنگ الکترواستاتیک آشنا شدن. این عوامل به همراه وزن هر متر طول محافظ شاخ گوزن به شما کمک می کند تا یک ریل محافظ شاخ گوزن را با قیمت واقعی انتخاب کنید.

حفاظت شاخ گوزن و مشخصات اولیه

تراکم حفاظت شاخ گوزنی: تعداد میله های استفاده شده در هر پنل دو متری را گارد شاخ گوزن می نامند. در صورت خرید مشبک محافظ شاخ گوزن از سازنده ، تراکم شاخ گوزن محدود نیست. معمولاً از تراکم 8 تا 13 برای محافظت از شاخ گوزن استفاده می شود. تراکم و تعداد چوب های اصلی در محافظت از شاخ گوزن بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیدCO2 در ساخت محافظ شاخ گوزن: جوش CO2 نوعی جوش صنعتی است که برای اتصال قطعات فلزی غیر فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه حدود 150 نقطه جوش در هر متر حفاظت از شاخ گوزن وجود دارد ، استفاده از جوش CO2 ضروری است. به دلیل هزینه زیاد دستگاه جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوش الکترود برای محافظت از شاخ گوزن استفاده می کنند. مهمترین عیب استفاده از الکترود این است که ناخالصی هایی به نام رنگ آمیزی باقی می گذارد که از رنگ آمیزی مناسب جلوگیری می کند.

پوشش پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگهای مایع معمول ، رنگ پودری نیز وجود دارد که با استفاده از پودر سمپاش روی سطح مورد نظر اسپری شده و سطح فلز داخل فر را در دمای 220 درجه می پوشاند. رنگ پودری نیز با استفاده از آن و سمپاشی با رنگ الکترواستاتیک رواج دارد. از آنجا که رنگهای مایع در برابر نور خورشید و رطوبت به طور همزمان مقاوم نیستند ، بهتر است از رنگ فر برای محافظت از شاخ گوزن استفاده کنید.

در بالا ما تا آنجا که ممکن است شرایط کلی برای تولید حفاظت از شاخ گوزن را توضیح دادیم. ما به طور کامل توضیح دادیم که دیوار محافظ شاخ گوزنی حصاری از نسل جدید است و حفاظت بالاتری نسبت به نرده های دیگر دارد ، در صورت تمایل می توانید در این قسمت بخوانید. امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله ، ما تمایل داریم مقاله هایی در مورد کیفیت ، قیمت و نحوه خرید محافظ شاخ گوزن بنویسیم. موارد اصلی که هنگام خرید محافظ شاخ گوزنی باید در نظر بگیرید: وزن ، رنگ و نوع حفاظت در برابر شاخ گوزن پیوندیبه شاید این س theال در این قسمت برای شما ایجاد شود که تراکم حفاظت شاخ گوزنی بر هزینه حفاظت شاخ گوزنی تأثیر نمی گذارد؟ باید بدانید که تراکم محافظ شاخ گوزنی فقط نامی برای انتخاب نوع محافظ شاخ گوزنی نیست. از آنجا که محافظ شاخ گوزن یک محصول ثبت شده نیست و هر سازنده نوع و مدل خاصی از شاخ گوزن را تولید می کند ، حتی اگر دو سازنده از یک نوع ثابت استفاده کنند ، تعداد قطعات یکسان است. وزن. شاخ باید کم و بیش باشد ، که طبیعتاً تأثیر قابل توجهی بر هزینه حفاظت از شاخ گوزن دارد.

محافظ شاخ گوزن

محافظ شاخ گوزن

عوامل موثر بر هزینه حفاظت از شاخ گوزن:

وزن نگهدارنده شاخ گوزن

مهمترین قسمتی که خریدار هنگام پرسیدن محافظ شاخ گوزن باید به آن توجه کند وزن هر متر شاخ گوزن است. محافظ شاخ گوزن از آرماتور ساخته شده است. نحوه خرید آرماتور در کیلوگرم و نحوه فروش محافظ شاخ گوزن در هر متر ، فروش این محصول در باجه های وزن مواد اولیه بیشترین تاثیر را بر قیمت محافظ شاخ گوزن دارد. یکی از دلایلی که هنگام درخواست قیمت خریدار را گیج می کند این است که هیچ گونه استعلامی در مورد وزن هر متر حفاظت از شاخ گوزن وجود ندارد. بنابراین ، در طول درخواست قیمت ، ارتفاع ، چگالی و وزن به طور همزمان نمایش داده می شود.

مثال: قیمت شاخ گوزنی به ارتفاع 100 سانتی متر و ضخامت 10 ردیف چقدر است؟ هنگامی که قیمت محافظ شاخ گوزن را دریافت می کنیم ، قطعاً وزن هر متر طول را درخواست می کنیم. این بهترین راه برای پرسیدن قیمت است. پس از انتخاب محل خرید ، حتماً وزن دقیق یا فاکتور نهایی را برای هر متر حفاظت از شاخ گوزن درخواست کنید. این امر از تلطیف و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ محافظ شاخ گوزن

پس از وزن هر متر حفاظت از شاخ گوزن ، دومین عامل تأثیرگذار در هزینه حفاظت از شاخ گوزن ، نوع محافظت از شاخ گوزن است. همانطور که در بالا ذکر شد ، رنگهای مایع رایج در بازار در برابر باران و آفتاب مقاوم نیستند. به دلیل مشکلات رنگ آمیزی شاخ گوزن بر روی دیوار ، بهتر است از رنگ های الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و گرما استفاده شود. استفاده از رنگ اجاق گاز نیز نیاز به تجربه دارد. گروه تولیدی ثامن ، با پیش رنگ آمیزی ، ابتدا روغن آرماتور را برداشته ، سپس آن را آسیاب می کند. بنابراین ، دوام بسیار طولانی تر خواهد بود. رنگ آمیزی دیوار به دیوار شاخ گوزن بسیار مشکل است.

نوع جوشکاری محافظ شاخ گوزنی

حدود 150 نقطه جوش در هر متر حفاظت از شاخ گوزن وجود دارد. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی میله ها فقط یک نقطه اتصال دارند ، بنابراین علاوه بر کیفیت بالای جوش CO2 در مقایسه با جوشکاری الکترود ، اتصالات نیاز به جوش صنعتی و جوشکاری کامل دارند. کیفیت جوشکاری CO2 یا الکترود به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. از نظر فنی ، از آنجا که محافظ شاخ گوزنی رنگ آمیزی می شود ، وجود گل جوش باعث می شود محافظ شاخ گوزن به شکل رنگ آمیزی شود. استفاده از جوشکاری الکترود در ساخت حفاظت شاخ گوزن اشتباه نیست.Source link