در صنعت ساختمان قاب فلزی کاربردهای زیادی دارد. در تمام درهای فلزی ساختمان از قاب استفاده می شود. انواع مختلفی از قاب ها وجود دارد. فریم های ساده ، فرانسوی (قاب فلزی) ، قاب های لبه دار و مکزیکی همه انواع قاب های فلزی هستند. قاب فلزی مطابق سفارش و اندازه مورد نظر خریداران ساخته شده و به کارگاه ارسال می شود.

گروه تولیدی ثامن درب از سال 1996 در زمینه تولید چارچوب درب ضد سرقت و لولا درب تخصص دارد. استفاده از سازه های جدید برای لولا و قفل درب در روش خم شدن یکی از طرح های بدیع در زمینه تولید اسکلت فلزی درب است. یک قاب فلزی بسازید و با ضمانت به تمام نقاط کشور ارسال کنید. رضایت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فلزی از ورق های خم شده 2 و 2.5 میلی متری ساخته شده است. بهترین متریال فلزی برای تولید روکش فلزی – پروفیل های ورلد و ساوه. چندین طرح درب انبار وجود دارد که معمولاً برای ساختمانهای خاصی که در یک طبقه واقع شده اند موجود است. امنیت درب انبار بسیار مهم است. معمولاً انبارها ، قسمت اول ساختمان ، سارقان سعی می کنند وارد شوند ، بنابراین می توانید از قاب ها و درهای فلزی چسبیده انبار استفاده کنید.

از آنجا که قیمت قاب فلزی با وزن آن تعیین می شود ، استفاده از پروفیل های سبک یکی از راه های کاهش هزینه قاب فلزی است. به طور معمول ، قاب های فلزی از ورق های حداکثر 2 یا 2.5 مایل ساخته می شوند. نوع پروفیل قاب فلزی یکی از مهمترین نکات کیفیت محصول نهایی است. یکی دیگر از نکات مهم و تاثیرگذار در قیمت قاب فلزی ، نوع جوشکاری قاب است. گروه تولیدی ثامن درب با استفاده از دستگاه های برش و جوش CO2 لولا و قفل با کیفیت بسیار بالا را نصب کرد. اسکلت سازی در کارخانه های تولید کننده درب اتومبیل و درب فلزی به صورت حرفه ای و با قیمت پایین تولید می شود. اسکلت فلزی درب ورودی انبارهای آپارتمان ها و ساختمانها به یک قاب نیاز دارد. قیمت یک قاب فلزی مکزیکی فقط از نظر وزن با یک قاب معمولی متفاوت است. قاب های بیرونی که به فریم های مکزیکی نیز معروف هستند ، زیباتر از قاب های معمولی به نظر می رسند.

گروه تولیدی ثامن سعی در ساخت کلیه سازه های فلزی ساختمان مانند درهای اتومبیل ، درهای حیاط ، انواع قاب ها ، اردوها ، روکش فلزی روی دیوارها ، پله ها ، نرده های بالکن و تراس و درهای روبرو داشته است. و ورودی اتاق و پیشنهادات. هنگامی که خریدار خرید می کند ، شما Dapmi این مجموعه می شوید. مشاوره ، خدمات اندازه گیری و نصب رایگان برای همه محصولات موجود است.

اهمیت استفاده از یک قاب فلزی محکم در ساختمان

قابهای قدیمی معمولاً از چوب ساخته می شدند و از استحکام کافی برخوردار نبودند. امروزه استفاده از قاب های فلزی به دلیل در دسترس بودن ماشین های خم و برش بر اساس طرح های جدید و به روز شده است. طراحی ساده قاب بیشتر برای ساختمانها و برجهای چند طبقه استفاده می شود. فریم های فلزی ساده به صورت لولا متصل شده و از امنیت بسیار بالایی برخوردارند. در مورد استفاده از قاب های فلزی ، این نوع قاب را نمی توان در داخل خانه از بین برد.

قاب فلزی تمام شده برای فروش

خدمات ثامن درب شامل طراحی و ساخت انواع قاب فلزی ساده و مکزیکی در اندازه های مختلف می باشد. ابعاد و ارتفاع چارچوب درب فلزی دارای ارتفاع 220 سانتی متر در عرض های مختلف مربوط به محل مورد استفاده به صورت استاندارد است. عرض استاندارد درب برای اتاق خواب ها معمولاً 85-95 سانتی متر است. عرض درب سرویس از 65 تا 75 سانتی متر است. ویژگی بارز قاب های درب نی این است که آنها دارای یک ورق سوراخ شده در قسمت برش خورده قاب هستند و سوراخ های قفل شده ای دارند که در صورت بروز مشکل در لولا به مرور زمان قابل تعویض هستند. در این مدل هنگام نصب لولا هیچ برجستگی روی قاب مشاهده نمی شود.

قاب فلزی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلف قاب طراحی و تولید شده است. دوام و کیفیت قاب ها تقریباً برابر است و عمدتا در شکل و نوع خمش متفاوت است. در زیر انواع قاب های فلزی را می بینید.

  • چهارمی فرانسوی استفریم فرانسوی و هزینه ساخت فریم فرانسوی

قاب فلزی فرانسوی بیشتر برای درهای ورودی و درهای اتاق خواب مناسب است. ورودی بدون قاب اتاق خواب 85 ​​تا 95 سانتی متر است که پس از نصب قاب تمام شده 75 تا 85 سانتی متر است و فضای داخلی فرانسوی 75 تا 85 سانتی متر است. برای خدمات 70 تا 80 سانتی متر ، 60-70 سانتی متر پس از نصب این قاب. به طور کلی ، این یکی از مهمترین ابعاد برای ایجاد یک طرح ساختمانی است. گروه تولیدی ثامن درب آماده همکاری با سازندگان ساختمان جهت ساخت فریم ها و درهای انباری مختلف می باشد. برای اطلاع از قیمت قاب فرانسوی می توانید با شماره 021_56586755 -021_56586756 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

  • چهار نفر مکزیکیقاب مکزیکی (قاب قاشق)

قاب های زاویه باز که قاب قاشق نیز نامیده می شوند ، می توانند در اندازه های مختلف با توجه به نیاز و سفارش مشتریان تولید شوند. کارخانه هایی که پروفیل تولید می کنند در دو اندازه 3.5 و 4 سانتی متر تولید می کنند. درب های ثامن را می توان در اندازه های مختلف در قسمت خمش تولید کرد. چوب مکزیکی در ساختمانها به عنوان چارچوب پنجره PVC ، علاوه بر چوب درها استفاده می شود. با توجه به ارتفاع 20.2 سانتی متر ، سازندگان طول قاب هر شاخه را به 60.6 متر کاهش دادند.

  • قاب سادهقاب ساده

نوع دیگر قاب فلزی ، قاب ساده است. این نوع چوب فلزی ساده است. این فریم های فلزی ساده با طرح های قدیمی همخوانی دارد و آن را به یکی از محبوب ترین قاب های فلزی در جهان تبدیل کرده است. تولید و ساخت این نوع قاب بسیار ساده است. قابهای فلزی ساده عمدتا برای ساختمانهایی که از دیوارهای پیش ساخته استفاده می کنند استفاده می شود.

  • تفاوت چارچوب فرانسوی و مکزیکی

تفاوت بین قاب مکزیکی و فرانسوی در عرض و ارتفاع پیچ ها است. شکل فریم های فرانسوی و مکزیکی متفاوت است. به دلیل انحنای زیاد چوب مکزیکی ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از چوب فرانسوی است. وزن هر شاخه فریم فرانسوی که 2 مایل ضخامت دارد بین 24 تا 25 کیلوگرم است که در قاب مکزیکی 28 تا 29 کیلوگرم است.Source link