پله های کبابی

راه پله یکی از عناصر کلیدی ساختمان است. در سالهای اخیر انواع پله ها طراحی و تولید شده است. پله ها را می توان با توجه به مصالح به دو دسته اصلی تقسیم کرد. پله برای ساختمانهای چند طبقه و گروه دوم پله برای ساختمانهای دو بلوک یا ساختمانهایی با نرده پله در داخل ساختمان ، مشبک نردبان دوبلکس1 مشبک نردبان دوبلکس1 ریل پله پیچ همراه با نرده راه پله را بچرخانید آنها در ساختمانهای ویلایی استفاده می شوند. از پله های نرم عمدتا در ساختمانهای چند طبقه استفاده می شود که بر نمای بیرونی و داخلی آن تأثیر نمی گذارد. هنگام طراحی و ساخت انواع پله ها سعی می کنیم از طرح های ساده و مدرن تری استفاده کنیم. همانطور که در بالا ذکر شد ، ویلاها دو طبقه و کم ارتفاع هستند نرده پله گرد و پله های خم شده آنها لازم هستند ، توانایی طراحی و شکل دادن به پله های دوبلکس – این می تواند فضای داخلی ساختمان را به میزان قابل توجهی تغییر دهد.

گروه تولیدی ثامن درب بیش از 15 سال است که در زمینه طراحی و ساخت انواع پله تخصص دارد. انواع نرده های پله این ادعا را تأیید می کند. برای استفاده از مشاوره رایگان ، می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. در زمان کار نکردن می توانید به شماره تلفن های 09123403540 و 09124403540 پاسخ دهید. در سال 1400 ، بیش از 5 مدل راه پله لوکس و راه پله لوکس توسعه و اجرا شد و تصاویر این پله ها در سایت قرار داده شده است. پله های درب ثامن

پله های آهنی فرفورژه

راه پله های لوکس ساخته شده از آهن فرفورژه

پله های لوکس

ثامن از پله ها حصار آهنی درست کرد

نرده راه پله و اهمیت آن در ساختمان

ساختمانهای چند طبقه و اداری علاوه بر ساختمانهای دارای نرده پله در داخل ساختمان ، ساختمانهای دوبلکس و ویلاهایی که از پله های گرد یا پله های خمیده استفاده می کنند ، به مواردی مانند ارتفاع پله ها از یکدیگر نیاز دارند. مراقب باش. در مورد طول حصار ، ارتفاع پله ها و رعایت استانداردهای مورد نیاز برای مسدود کردن تمام صخره ها با حصار. در این مقاله سعی می کنیم نحوه محاسبه راه پله و مواد اولیه ساختمان را به شما معرفی کنیم.

پله های CNC

نرده پله

مشبک نردبان دوبلکس

پله های زیبا

پله های لوکس

پله های آهنی لوکس

پله های لوکس

راه پله های لوکس می توانند نقش اصلی را در دکوراسیون داخلی ساختمان ایفا کنند. نقش پله های گرد ، پله های دوبلکس و پله های داخلی بسیار زیاد است. سبک های مختلف پله ها در طول سالها افزایش یافته و در دو سبک راه پله های مدرن و راه پله های لوکس تغییر بیشتری کرده است و طبیعتاً حساسیت به ایمنی پله ها به میزان قابل توجهی نسبت به قبل افزایش یافته است. بیشتر طراحان روی نمای مشبک تمرکز می کنند. مهمترین عنصری که بر زیبایی راه پله تأثیر می گذارد ، مشبک است.بر اساس این حقیقت ، انتخاب دیوار مناسب بسیار مهم و ضروری است.

پله های لوکس

پله های لوکس

قیمت مشبک روی پله ها

انواع نرده های پله بسته به مصالح مورد استفاده ارزیابی می شود. قطعات شکل چدنی یا آلومینیومی در ساخت نرده پله استفاده می شود. به طور طبیعی ، هزینه مشبک های چدنی ساخته شده از فولاد ارزان تر از انواع مشابه است. قطعات کوچک و متوسط ​​تا 30 سانتی متر را می توان با استفاده از مشت های چدنی ساخت ، اما قطعات بسیار بزرگ را با استفاده از آلومینیوم می ریزیم. قطعات آلومینیومی تمام شده گران تر از چدن هستند. هزینه نرده های پله بستگی به نوع مصالح استفاده شده در پله های ساختمان دارد.

وزن پله ها

به طور کلی نمی توان تعداد معینی را به عنوان وزن استاندارد نردبان تعیین کرد. پله ها باید طوری طراحی شوند که پس از نصب و اتصال به پله ها دچار لرزش نشوند. پله های ارتعاشی غیر استاندارد هستند و راننده قطعاً در محاسبات طولی و عرضی پله ها اشتباه کرده است.

پله های فوق العاده لوکس

مشبک نردبان دوبلکس

  1. پله ها را به خصوص پله های گرد و پله های دوبلکس داخلی جوش دهید و از جوشکاران بی تجربه و افرادی که در نصب پله تخصص ندارند برای کاهش هزینه ها استفاده نکنید. پله های فولادی دارای استاندارد خاصی هستند و می توان با استفاده از قطعات پروفیل جوشکاری کرد که همین امر باعث شده بسیاری تصور کنند که نصب پله ها بسیار ساده است.
  2. نقاط اتصال و ستون هایی که دیوار را نگه می دارند ، یکی از مهمترین قسمت های راه پله هستند ، بنابراین هنگام ساختن راه پله ، از مشاوره متخصصان و شرکت های تخصصی برای پله ها برای استقرار اتصالات اطمینان حاصل کنید. این قسمت از نردبان ، گروه تولیدی ثامن درب ، ویزیت ها و راهنمایی های رایگان برای مقدسین را در اختیار شما قرار داده است. در طراحی جدید پله ها ، انواع مختلف ستون ها به کف و دیوارها جوش داده شده و با روکش پوشانده شده است. به
نرده-پله-طلا-آهن-آهن

نرده های پله ساخته شده از طلا و آهن سیاه

3- فاصله استاندارد قطعات مورد استفاده در داخل نرده پله نباید از 11 سانتی متر تجاوز کند ، این فاصله مطابق استانداردهای بین المللی محاسبه می شود تا کودکان سر و گردن خود را از یک قسمت راه پله بلند نکنند. عبور. با توجه به اینکه راه پله یک حفاظت فیزیکی برای صخره است ، مراقب باشید و نصب راه پله همیشه ایمنی را تضمین می کند ، خطر سقوط از پله ها را جدی بگیرید. پله های کبابی

گروه تولیدی ثامن درب با توجه به داده های فنی کارکنان ، انواع نرده های راه پله ایمن و استاندارد را طراحی و تولید کرده است که با توجه به داده های فنی کارکنان ، دستگاه های تراشکاری ، ریخته گری و برش لیزری ، محصولات فولادی لوکس و مدرن است. ساخت پله های ساختمان هدف از نصب نرده نردبان اطمینان از ایمنی و جلوگیری از سقوط از ارتفاع است.

دیوار یک راه پله ساده است

پله ها از نظر کاربران به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

  • نرده راه پله ساده
  • نرده پله گرد
  • نرده راه پله را خم کنید

نرده راه پله ساده راه پله طلایی

نرده راه پله ساده

معمولاً از پروفیل و شیشه ساخته می شود. پله های ساده عمدتا برای ساختمانهای چند طبقه و ساختمانهای دارای آسانسور استفاده می شود. ایده کلی بر این اصل استوار است که یک نردبان ساده را فقط با کمک جعبه ها و پروفیل ها می توان ساخت. امروزه اقلام و تیرهای فولادی زیباتر شده اند و می توانند جایگزین مناسبی برای طرح متوسط ​​به جای پروفیل باشند. در زیر تصاویر مختلفی از انواع پله ها در سایت را مشاهده خواهید کرد.

نرده پله گرد

نرده پله گرد

در ساختمان ویلایی یا دوبلکس ، پله ها تأثیر مستقیمی بر فضای داخلی و دکوراسیون ساختمان دارند. در طول ساخت و طراحی گونه نرده پله گرد یا پله ها را پیچ کنید علاوه بر قابلیت های پیشرفته مانند دستگاه های برش لیزری ، دستگاه های جوش CO2 و کوره های رنگ آمیزی الکترواستاتیک ، خلاقیت و استفاده از نظرات متخصصان در تزئین ساختمان ها یکی از مهمترین عوامل زیبایی پله های گرد ساختمان های دوبلکس است. به

پله های لوکس

پله های مدرن

پله های فوق لوکس

راه پله مارپیچ

ابعاد و انواع پله های گرد

انواع مختلف پله های گرد ، پله های دوبلکس ، پله های مارپیچ ، پله های گردان و پله های مارپیچی از نظر اندازه در ساختمان های مختلف متفاوت است. در این قسمت ابعاد و استانداردهای پله را به شما معرفی می کنیم. پله های فرفورژه را می توان با درهای اتومبیل فولادی ، درهای فولادی نصب کرد.

پله های آهنی فرفورژه

پله های آهنی فرفورژه

پله های آهنی فرفورژه

ریل پله دو محوره

برای پله های دو محور ، بهتر است اندازه راه پله را به شعاع داخلی کمتر از 55 سانتی متر محدود نکنید. برای یک پله با شعاع خارجی 250 سانتی متر و عرض پله 100 سانتی متر ، وزن تقریبی هر متر ارتفاع حدود 100 کیلوگرم است. مصالح به کار رفته در پله های دو محور ، ورق ، پروفیل 40 * 40 برای پله ها و 10 میلی متر برای صفحات جانبی است.

پله های لوکس طلا

ثامن میله های آهنی ساخت

نردبان جعبه دو محوره

ارتفاع هر متر از نردبان جعبه دو محوره حدود 140 کیلوگرم است. شعاع بیرونی 250 سانتی متر ، عرض پله ها 100 سانتی متر است. مصالح استفاده شده در این نوع پله ها بستگی به نوع ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان دارد. ضخامت ورق های جانبی راه پله 4 تا 6 میلی متر و ورق های پوشش راه پله 4 میلی متر است. مشخصات مصرف برای پایین پله ها 40 * 40. پله های فلزی قیمت پله های فلزی پله های فلزی ، پله های فولادی.

نرده پله گرد

پله های محور پایین (پله محور متوسط))

شعاع داخلی این نوع پله های گرد نباید از 85 سانتی متر کمتر باشد. وزن تقریبی این نوع نردبان 115 کیلوگرم است. این نوع راه پله برای پله هایی با شعاع 250 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر مناسب است. صفحه جانبی این نوع پله های گرد 6 میلی متر است. پوشش کف نباید کمتر از 4 میلی متر باشد.

پله های آهنی فرفورژه

کنسول تک محوری روی پله ها

شعاع داخلی یک پله مخروطی تک محوره از 70 تا 85 سانتی متر متغیر است. شعاع خارجی این نوع پله ها 150 سانتی متر است. وزن تقریبی این نوع نردبان حدود 90 کیلوگرم است. ورق های 4 میلی متر تا 8 میلی متر برای ورق های جانبی مورد نیاز است. ضخامت تخته 4 میلی متر و نوع پروفیل استفاده شده 40 * 60 سانتی متر است. پله های تک محوره عمدتا به عنوان پله برای ساختمان های اداری استفاده می شود.

پله های درب ثامن

محور مرکزی توسط یک راه پله بریده می شود

پله های گرد با محور برش خورده برای پله هایی از 95 سانتی متر تا 115 سانتی متر مناسب است. وزن تقریبی هر متر از ارتفاع پلکان گرد محور مرکزی برش 95 کیلوگرم است. عرض مناسب برای این نوع پله ها 100 سانتی متر است. مصالح بکار رفته در این نوع پله ها لوله هایی با ضخامت 8 میلی متر و انواع پروفیل در اکثر پله ها با ضلع 4 میلی متر 40 * 40 و 60 * 40 * می باشد.

پله های آهنی فرفورژه پله های لوکس

مشبک محیطی راه پله

نردبان های زنجیره ای یا مدور در اطراف لوله از حدود 75 تا 95 سانتی متر متغیر است. مواد مورد نیاز برای این نوع نرده ها یک نردبان لوله ای با قطر 90 میلی متر با لایه 4 میلی متر برای محافظت از جانب است. سه پروفیل در ابعاد 20 30 30 نیز برای راه پله مورد نیاز است. به طور کلی مصالح به کار رفته در پله ها بستگی به شرایط و نوع دکوراسیون دارد. در تمام پله ها می توانید از وسایل آهنی جعلی بسیار زیبا و جذاب استفاده کنید. پله های مختلف را می توان با وسایل استیل زیبا و جدید ساخت. مهمترین مزیت استفاده از قطعات فولادی مترسک ، اعم از داربست یا داربست ، ارتباط سبک ها ، قابلیت نقاشی بسیار بالا ، سبکی و زیبایی داربست است.Source link