ارواز شیروانی – فلز ارواز امروزه یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت درهای ورودی و درهای اتومبیل است.

اردواز شیروانی

اردواز چیست؟

اردواز نوعی گرانول معدنی است که عمدتا برای درب ورودی ساختمانها در صنعت ساختمان استفاده می شود. سر درب نام فارسی اردواز است. به دلیل وجود فیبر و سیمان ، مقاومت آن بالا است. با توجه به توسعه فناوری و استفاده از مواد اولیه مطلوب در همه زمینه ها ، صفحات فلزی غیر آهنی به عنوان ماده اولیه برای ساخت سر درها (اردواز) استفاده می شود. تبدیل اردوگاه از سیمان به ورق های فلزی رنگی زیبا برای زیباسازی نمای ساختمان انجام شد. ورق آرد به اشکال مختلف ساخته می شود. شیب اردواز به تعداد پله های اردواز بستگی دارد.

سقف خانه

در این مقاله چه می خوانید

انواع آرد

انواع آرد

انواع مختلفی از آرد به عنوان روکش در ساختمان ها و آلاچیق ها وجود دارد.

سقف خانه

سیمان uni

کمپ های سیمانی اولین نوع کمپ هایی هستند که بدون رنگ تولید می شوند و رنگی مشابه رنگ سیمان دارند. این نوع ملافه های کمپینگ در شهرها کمتر استفاده می شود. این نوع آرد در ساختمان ها استفاده نمی شود زیرا قابل شستشو نیست.

اردوگاه های فلزی

ورق های فلزی چندین سال است که جایگزین مصالح سیمانی در نمای ساختمان شده اند. انعطاف پذیری و تغییر رنگ کوره از مزایای استفاده از فلز به جای اسلب سیمانی است. ورق های فلزی قوسی و مسطح در قسمتهای شیروانی ، محافظ ، سر و شستشو استفاده می شود. این صفحات فلزی در ضخامت ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

سقف شیروانی بالای در

گروه تولیدی ثامن درب از سال 2015 به درخواست مشتریان اقدام به تولید انواع اردواز (سر در) ساختمان می کند. انواع پوشش ها را طراحی و تولید می کند ، مانند پنجره های جلویی و دیوارهای ساختمان (شستشو) ، سقف (چادر) ساختمانهای ویلایی و سقف غرفه ها ، که در آن کارکنان متخصص و با تجربه کار می کنند.

آرد روی در

برای مشاوره رایگان و دیدن نمونه های جدید اردواز و درب های ساختمان می توانید با -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درب سقف ارواز

اجرای سقف و درب

ایمنی و محوطه سازی دو عامل مهم در اجرای ساختمانها و درها هستند. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر بسزایی در عملکرد اردواز دارد. اردواز قسمتی از ساختمان است که همیشه در معرض آلودگی هوا قرار دارد. توجه داشته باشید که گرد و غبار موجود در هوا باعث کدر شدن و کدر شدن اردواز می شود ، بنابراین استفاده از مواد اولیه و رنگ های فر باعث می شود ساختار شما در برابر آلودگی مقاوم تر شود. ، برف و باران

ارواز بالای درب ورودی

انتخاب رنگ پرنعمت یکی از نکاتی است که خریدار باید به آن توجه کند. در انتخاب رنگ محل اردو قبل از اجرا دقت کنید تا رنگ اردوگاه با نما و شکل ساختمان مطابقت داشته باشد.

درب سقف ارواز

شاسی و عایق بندی کمپ نیز در هنگام کمپینگ و شیروانی بسیار مهم است. استفاده از پروفیل های ضخامت 2.5 میلی متر با عرض مناسب و عایق مناسب باعث افزایش مقاومت سازه می شود.

اردواز شیروانی

داشتن یک سیستم شیب و کانال مناسب برای ریختن آب باران نیز در روند ساخت کمپینگ و سقف های وسیع و شیبدار بسیار مهم است. اگر می خواهید از این نوع ساخت و ساز به عنوان سقف شیروانی استفاده کنید ، این امر اهمیت بیشتری پیدا می کند. بدون شک ، تخلیه مناسب و اصولی آب باران می تواند به آرامش روانی منجر شود. شما احتمالاً شیرهایی را مشاهده کرده اید که آب باران را از سواحل می ریزند. عمق صحیح کانال ها و محل خروجی های مناسب از عوامل موثر در هدایت آب باران از سطح شیروانی است.

اردواز شیروانی

مشخصات فنی اردواز

اردواز می تواند فشارهای 150 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. در بازار ، اردوهایی با ابعاد 30 60 60 سانتی متر در بسته های 10 تا 17 ارائه می شود. اردوگاه به شکل ورق های ساده و هلالی شکل تولید شده و به شکل مارپیچ ساخته شده است. اردواز در سطوح مختلف تولید می شود. اگر خریدار رنگ خاصی می خواهد می تواند با شماره 09123403540 تماس گرفته و رنگ مورد نظر را سفارش دهد. رنگ ورق های کمپینگ به شکل کوره الکترواستاتیک است.

مزایای ملحفه های کمپینگ

ورق کمپینگ دارای ویژگی های سنگ مانند است زیرا تحت فشار تولید می شود. اردواز بسیار سبک است و مقاومت بسیار بالایی دارد. در برخی موارد ، سبک بودن سقف ، مانند زلزله یا گوته ، مزیت بسیار بالایی با احتمال سقوط است. نصب سریع ، قیمت مناسب ، تنوع رنگ بتن ، استقلال از عایق ها ، محوطه سازی نما – مزایای ورق های کمپینگ.Source link