کمربند درایو درب بازکن درب گاراژ Chain Drive

[ad_1]

اکنون که به گذشته نگاه می کنم تعجب می کنم که نیازی به تعویض زودتر آن نبود.

باز کردن درب گاراژ من چیزی نیست که خیلی به آن فکر کنم.

یک دکمه را روی ریموت کنترل می کنم و باز می شود. من همین دکمه را می فشارم و بسته می شود. او سالهاست که همین کار را روز به روز انجام می دهد. مثل هر دری از خانه ، انتظار داشتم که برای همیشه کار کند ، مشکلی ندارد.

به جز هر در خانه من ، درب گاراژ فقط به دلیل داشتن موتور الکتریکی و یک دسته غلتک و چرخ دنده حرکت می کند.

و یک روز ، این درب بازکن گاراژ دیگر کار نکرد. بنابراین مجبور شدم جای او را بگیرم. امیدوارم همه چیزهایی که یاد گرفتم وقتی زمان شما فرا می رسد بتوانند به شما کمک کنند.


درب گاراژ 101

اگر قبلاً هرگز به درب گاراژ خود نگاه نکرده اید ، زمان مناسبی است تا نگاهی بیندازید. شما خواهید فهمید که همه چیز با درب بازکن و دستگاه چگونه کار می کند و وقتی شروع به صحبت درباره قطعات کردم همه ما در یک صفحه خواهیم بود.

 • فنر پیچشی سیم پیچ اطراف نردبان بالای درب گاراژ است. این باعث می شود کل بالابر ، که به شما امکان می دهد درب را با دست یا بازکن باز و بسته کنید.
 • آهنگ های درب دو طرف درب را به صورت عمودی اجرا کنید و سپس به صورت افقی نزدیک سقف ادامه دهید. هنگام حرکت ، درب از طریق غلطک بر روی این آهنگ ها عبور می کند.
 • ریل با و بین آهنگ ها تنظیم شده است. او کمربند یا زنجیری به دست دارد. براکت درب از طریق واگن برقی درب را به این ریل متصل می کند.
 • درب بازکن گاراژ جعبه انتهای ریل مقابل در است. این شامل موتور و دنده هایی است که همه چیز را کار می کند. این موتور با استفاده از کمربند یا زنجیر ، گاری را به سمت خود می کشد تا در را باز کند و گاری را فشار می دهد تا درب را ببندد.
 • پشتیبانی می کند همه اجزا را از سقف آویزان کنید.

هنگام تعویض دربازکن درب گاراژ موجود ، معمولاً به راحتی محفظه موتور و ریل نگهدارنده زنجیر یا تسمه را تعویض می کنید.

برای مشاغل بزرگتر نیز باید نگران اضافه کردن فنر پیچشی ، لاستیک و ساپورت باشید. اما این یک استثنا است ، نه یک قاعده.


درایو کمربند در برابر درایو زنجیره ای: یک نمای کلی

متأسفانه ، هیچ یک “بهترین گزینه” هنگام خرید درب بازکن جدید گاراژ وجود ندارد. خواه به درب بازکن کمربند دار یا دربازکن زنجیره ای نگاه کنید.

هرکس موافقان و مخالفان خود را دارد.

درب باز کردن کمربندهای گاراژ

دهانه های درب گاراژ کمربنددار به طور قابل توجهی ساکت تر از دستگاه های بازشو با زنجیر هستند. زنجیر جغجغه ای یا صدای جلوپنجره فلزی در برابر فلز نخواهید شنید.

به طور کلی ، تنظیم دهانه درب گاراژ با کمربند آسان تر از درب بازکن زنجیری است. همچنین نگهداری از آنها آسان تر است زیرا لازم نیست نگران روغن کاری زنجیر باشید. سرانجام ، آنها همچنین کمی سریعتر و مستحکم تر هستند تا بتوانند اکثر انواع درهای گاراژ مسکونی را اداره کنند.

این باعث محبوبیت فوق العاده آنها در بیشتر صاحبان خانه می شود.

محبوبیت آنها قطعات آنها را در بیشتر مراکز خانه با جعبه های بزرگ یا شرکت های درب گاراژ تسهیل می کند.

با این حال ، درهای بازکن گاراژ با تسمه کارکرد گرانتر از نمونه های درایو زنجیره ای خود هستند. اگرچه آنها برای گاراژهای تک درب یا گاراژهای خرد شده دارای چند درب به خوبی کار می کنند ، اما با درب های بزرگتر و سنگین تر گاراژ به خوبی کار نمی کنند. کمربندها در گرما یا رطوبت شدید می جنگند و راحت تر از زنجیر می شکنند.


باز کردن درهای زنجیرهای گاراژ

برای دهه ها ، باز کردن درب های گاراژ مبتنی بر زنجیر ، استاندارد بوده است. این احتمال وجود دارد که اگر خانه مسن تری دارید و آن را تعویض نکرده اید ، درب بازکن درب گاراژ روی یک زنجیر کار می کند.

متناوباً ، اگر درب گاراژ چوبی سنگین تری دارید ، احتمالاً یک درب بازکن گاراژ با زنجیره کار دارید. آنها قوی تر و دارای ظرفیت وزن بسیار بیشتری نسبت به درب بازکن گاراژ با تسمه هستند.

معمولاً دیدن درهای باز شونده برای گاراژهای زنجیره ای تجاری مانند گاراژها و انبارها وجود دارد. از آنجا که از فلز ساخته شده اند ، زنجیرها ماندگاری بیشتری دارند ، در همه شرایط آب و هوایی به خوبی کار می کنند و ساخت آنها ارزان تر است.

بزرگترین عیب باز شدن درهای زنجیرهای گاراژ صدا است. اگر اتاق خواب یا محل زندگی شما بالاتر از گاراژ شما باشد ، این یک مشکل بزرگ است.

درایوهای زنجیره ای به درستی مانند درایوهای تسمه ای کار نمی کنند ، که باعث می شود سرعت آنها کمی کندتر شود. سرانجام ، نگهداری منظم یک مشکل است. اگر می خواهید دوام داشته باشند ، باید حداقل سالی یک بار روغن کاری شوند تا از خوردگی جلوگیری کند.


که بیشتر طول می کشد

درب وسط گاراژ بین 3-5 بار در روز باز می شود. این بدان معنی است که به طور متوسط ​​باز شدن درب گاراژ شما باید به اندازه کافی طول بکشد تا کودک خود را در سال اول دبیرستان ببینید. اگر فقط هنگام ترک صبح هنگام کار و بازگشت شب از درب استفاده می کنید ، قبل از خرید درب بازکن جدید گاراژ ، وام خود را پرداخت می کنید.

باز شدن درهای گاراژ با درایو تسمه به طور متوسط ​​سه سال بیشتر از باز کردن درب گاراژ با درایو زنجیری طول می کشد. در هر صورت ، تعمیر و نگهداری مناسب کلید باز شدن طولانی تر درب گاراژ است.

این شامل روغن کاری از شیارهای در ، غلتک ها و فنرها است.


تعویض درب بازکن گاراژ خود را خودم؟

اگر همراه با تغییر در گاراژ من عمل کرده باشید ، می دانید که چقدر شما را به انجام پروژه ها تشویق می کنم. شما مقدار زیادی پس انداز می کنید ، مهارت های جدید یاد می گیرید و احساس می کنید به چیزی رسیده اید.

با این حال ، این در مورد تعویض درب بازکن گاراژ صدق نمی کند.

اینجا … با موافقان همراه باشید.

نصب یکی مانند پر کردن ترک کف یا نصب پایه تلویزیون نیست. حتی یک نصب ساده به دلیل طولانی بودن ریل و مسیرها حداقل به دو نفر نیاز دارد. اگر همه چیز را به درستی ترتیب ندهید ، درب بازکن کار نمی کند.

یک مسئله امنیتی نیز وجود دارد: ممکن است درب گاراژ سنگین هنگامی که می خواهید درب بازکن را تنظیم کنید ناگهان بر روی شما فرو می ریزد.

استثنا این است که اگر تنظیمات باز شدن گاراژ موجود را با همان مدل جایگزین کنید. سپس تمام پشتیبانی ها ، ریل ها و مسیرها از قبل وجود خواهند داشت ، بنابراین دیگر نگران تنظیم کردن چیزی نخواهید بود.


چه موقع درب بازکن گاراژ خود را تعمیر یا تعویض کنید

در هالیوود درهای گاراژ به شکلی چشمگیر باز می شوند. کمربند یا زنجیر شکسته می شود و در به آرامی به قربانی می افتد ، در حالی که موسیقی ترسناکی در پس زمینه بلند می شود.

در زندگی واقعی ، شکست ها چندان چشمگیر نیستند.

در عوض ، زمان آن فرا رسیده است که یا درب بازکن خود را عوض کنید ، یا حداقل آن را بررسی کنید ، باید با این علائم رایجتر کنار بیایید.

 • صداهای عجیب و غریب: علاوه بر صدای همهمه معمول موتور یا اصطکاک زنجیر ، صداهای غیرمعمول مانند ناله یا شکاف نشان می دهد که موتور یا چرخ دنده فرسوده است.
 • لرزش: حتی در صورت استفاده از دربازکننده ، لرزش های جزئی می تواند پیچ ​​ها یا ساپورت ها را باز کند. در نهایت ممکن است اپراتور از سقف سقوط کرده و روی وسیله نقلیه شما بیفتد.
 • حرکات آهسته: با سالها تجربه ، قطعاً متوجه خواهید شد که درب گاراژ شما بیش از حد معمول طول می کشد تا حرکت خود را کامل کند. اگر موتور شما فرسوده نشود ، ممکن است چیزی در چرخ دنده ها تداخل ایجاد کند.
 • بدون حرکت: وقتی درب شما گاه به گاه حرکت نمی کند ، فشار دادن دکمه کنترل از راه دور معمولاً دوباره آن را فعال می کند. با این حال ، اگر پس از فشار دکمه شروع به کار موتور را می شنوید اما هیچ حرکتی وجود ندارد ، ممکن است موتور قدرت حرکت درب را از دست داده باشد.
 • اختلاف: ممکن است درب گاراژ شما ترکیبی از همه این مشکلات را نشان دهد یا فقط در بعضی موارد به درستی کار کند. اگر ریل ، ریل ، واگن برقی ، فنر و پشتیبانی خوب نیستند ، ممکن است لازم باشد اپراتور و موتور تعویض شوند.

دلیل دیگر تعویض درب بازکن گاراژ ، سن است.

 • اگر بیش از 15 سال در خانه بوده اید ، مکانیسم ممکن است روی پاهای عقبی آن باشد. هنگامی که منتظر ورود با اتومبیل خود هستید ، ممکن است در هنگام طوفان رعد و برق در اطراف شما شکست بخورد.
 • ممکن است بخواهید از پیشرفت های امنیتی در دستگاه های جدید مانند سنسورهای عکس چشم که از بسته شدن درب توسط شخصی جلوگیری می کنند ، بهره ببرید.
 • برای امنیت بیشتر ، جدیدترین دستگاههای باز ممکن است دارای ترکیب کد از راه دور بیشتری باشند که سارقین از راه دور از نظر فنی نمی توانند رمزگشایی کنند. حتی ممکن است برخی از آنها هنگام باز شدن درب برای شما متن یا ایمیل ارسال کنند.

جمله: کدام یک را انتخاب کنید

اگر یک کار ساکت می خواهید یا نگهداری آن آسان تر است و می تواند هزینه بیشتری را تحمل کند ، با کمربند رانندگی همراه شوید. من این پسر را انتخاب کردم ، اما باید اعتراف کنم که گاهی اوقات او مبارزه می کند. شاید به این دلیل که فلوریدا برای این امر بیش از حد گرم و مرطوب شده است.

اگر جایی در آب و هوای بد زندگی می کنید ، نگران سر و صدا نباشید ، زیرا گاراژ شما از خانه شما جدا است یا می خواهید پس انداز کنید ، درایو زنجیره ای انتخاب بهتری است.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>