پسر 9 ساله ای از اوکویل ، پس از تصادف در درب گاراژ بسیار حیاتی است … امروز آن را درست کنید

Garage Door Repair Brampton

[ad_1]

اوکویل

دوچرخه سواری بی گناه تقریباً یک کودک 9 ساله بی تاب را کشته است وقتی درب گاراژ خانه خانواده او کاپوتش را بغل کرده ، او را به هوا بلند کرده و تقریباً زندگی اش را خفه کرده است.

پلیس منطقه ای هالتون گفت پسران پس از آزمایش سخت وحشتناک روز دوشنبه در خیابان Pine Glen ، نزدیک Dundas St. W. و خط سوم.

گروهبان گفت: “این واقعاً یک حادثه زشت و ناگوار است.” Chantal Corner روز سه شنبه گفت. “این یکی از مواردی است که باعث می شود به خانه برویم و بچه هایمان را کمی محکمتر بغل کنیم.”

آویختن جسد پسر بچه از درب گاراژ همسایه نادیا خان را برای همیشه آزار می دهد.

وی در مورد دوست پسرش گفت: “او واقعا پسر خوبی است.”

خان گفت پسر پس از مدت کوتاهی ساعت 7 بعد از ظهر روز دوشنبه به خانه اش آمد تا از پسرش شازیل که 9 ساله است نیز بخواهد بیرون برود و بازی کند. اما خانواده اش مشغول صرف شام بودند ، بنابراین پسرش به دوستش گفت که برو دوچرخه اش را بردار و او 10 دقیقه دیگر به او ملحق می شود.

Chasil وقتی غذا را تمام کرد به بیرون رفت ، اما تقریباً بلافاصله به خانه برگشت و دیوانه به نظر می رسید.

خان یادآوری کرد: “پسرم گفت:” (او) از گاراژ آویزان است. “

او لحظه ای فکر کرد که پسران با او شوخی می کنند ، اما او از وحشت صورت پسرش فهمید که چیزی به شدت اشتباه است.

خان به بیرون نگاه کرد و پسر را دید که از درب باز گاراژ آویزان شده است – پاهایش تقریباً یک متر از زمین فاصله دارد – و بلافاصله برای شوهرش فریاد کشید.

“او دوچرخه خود را بیرون آورد و به نوعی ژاکتش به در آویزان شد” …

ادامه مطلب

امیدوارم از مقاله ما با عنوان لذت برده باشید پسری 9 ساله از اوکویل ، پس از تصادف با درب گاراژ ، بسیار حیاتی است. به غیر از “پسر 9 ساله از اوکویل ، پس از تصادف با درب گاراژ ، بسیار حیاتی” ، دریغ نکنید برای دیدن محتوای عالی وبلاگ ما را مرور کنید. درب گاراژ Fixadoor

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>