پسری از اوکویل در درب پارکینگ آویزان به شدت مجروح شد ✔️ همین امروز آن را برطرف کنید

Keeping Children Safe Near Garage Doors

[ad_1]

پلیس آن را “یک حادثه منحط” می نامد ، یک حادثه نگران کننده که شامل معمولی ترین قسمت معمول در حومه شهر است: باز کردن درب گاراژ.

مبارزه برای زندگی یک پسر 9 ساله از اوکویل روز سه شنبه پس از گیر افتادن در در اتوماتیک پارکینگ در خانه خانواده اش در Pine Glen Rd ادامه یافت. گروهبان پلیس هالتون گفت: دوشنبه شب. گوشه شانتال.

سخنگوی بیمارستان Sick Kids در تورنتو از ارائه اطلاعات در مورد سلامتی کودک امتناع ورزید ، اگرچه کورنر گفت که وی از صبح روز سه شنبه در وضعیت وخیمی قرار دارد. کرنر افزود که هیچ تحقیق جنایی و “هیچ چیز مشکوکی در مورد این حادثه” وجود ندارد.

پلیس معتقد است که پسر 9 ساله – نام او فاش نشده است – در حال بازگشت به خانه بود که برای باز کردن درب یک کد را در صفحه کلید عددی تایپ کرد. کرنر گفت ، با شروع بلند شدن ، کاپوت ژاکتش به بخشی از در محکم کوبید ، پسر را بلند کرد و او را در وسط هوا قلاب کرد.

کرنر گفت ، شخصی که در خیابان رانندگی می کرد او را دید ، او را متوقف کرد و موفق شد پسر را پایین بیاورد ، در حالی که مرد دیگری وارد خانه شد تا به خانواده اش اطلاع دهد و با 911 تماس بگیرد. پسرک تحت عمل CPR قرار گرفت و قبل از اینکه دوشنبه شب به بیمارهای سیک منتقل شود ، به بیمارستانی در اوکویل منتقل شد.

پسر در کلاس چهارم در امیلی کار ، مدرسه روبروی خانه اش است. مارنی دنتون ، سخنگوی هیئت مدیره مدارس شهرستان هالتون گفت که کارکنان مدرسه با همکلاسی ها در مورد این حادثه صحبت کرده اند و در صورت نیاز مشاوران آسیب دیدگی در دسترس هستند.

بیشتر بخوانید…

امیدوارم از مقاله ما با عنوان لذت ببرید یک پسر اوکویل هنگام آویختن به درب گاراژ به شدت زخمی شد. جدا از “پسر اوکویل به شدت در درب گاراژ آسیب دیده” ، دریغ نکنید برای دیدن محتوای عالی وبلاگ ما را ببینید. درب گاراژ Fixadoor

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>