درب گاراژ استیل دوبل Garador Carlton در Chartwell Green

Garador Carlton Steel Retractable Double Up-and-Over Garage Door in Chartwell Green

[ad_1]

درب گاراژ دوتایی قابل جمع شدن فولادی Garador Carlton در Chartwell Green ، در اشفورد توسط شعبه ما در مالدون جدید نصب شده است.

درب بادوام ساخته شده از فولاد گالوانیزه با کیفیت بالا ، ارزش بسیار خوبی را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهد. این درب گاراژ با تعمیر کم از نظر خصوصیات مدرن و سنتی بسیار زیبا به نظر می رسد و در 19 رنگ استاندارد مانند Fir Traffic White ، Jet Black ، Steel Steel یا Anthracite Grey به پایان می رسد.

تمام درها در محدوده Garador Up-and-Over شامل یک سیلندر یورویی ایمن با میله های قفل قوی ، بدون پانل های پرچ با پوشش مقاوم ، یک شاسی محکم با یک جعبه با مکانیسم های بالابر عالی هستند و در اندازه های کامل ، از جمله موجود است. درب های دوتایی و سفارشی ارتقا O اختیاری به محافظت شده توسط مشخصات طراحی.

آیا درب گاراژ جدیدی را در نظر دارید؟ ما انواع درهای گاراژ را تهیه و نصب می کنیم و تیمی از بازرسان متخصص برای یافتن درب مناسب داریم. به من زنگ بزن 0800 716 569 یا کتاب الف تحصیل رایگان آنلاین.[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>