تابستان زمان مقابله با ارتقا appeal درخواست تجدید نظر است … امروز آن را برطرف کنید

DIY Garage Door Repair unsafe

[ad_1]

تعمیرات درب گاراژ توسط خودتان ایمن نیست

کوچه شما کمی خسته به نظر می رسد؟ آیا شروع به ترک و محو شدن کرده است؟ یک جاده فرسوده در فضای باز می تواند جذابیت خانه شما را لکه دار کند. متاسفانه ، بیشتر صاحبان خانه تعمیرات را به زمان شروع مشکلات مانند مشکلات تخلیه موکول می کنند. و درب گاراژ شما چطور؟ آیا او پیر است و صداهای عجیبی می کشد؟ شاید وقت آن رسیده که آن را نیز جایگزین کنیم! نوسازی کوچه و درب گاراژ به جذابیت خانه شما می افزاید و تابستان زمان مناسب برای حل این مشکلات است.

مسیرها و مسیرهای اطراف خانه شما باید همیشه از خانه دور باشد ، درست همانند ارزیابی در مورد خانه شما

اگر در اطراف خانه خود متوجه تجمع آب شدید ، می تواند نشانه ای از نیاز شما به ارزیابی باشد زیرا این آب می تواند به گاراژ یا زیرزمین شما وارد شود و باعث نشت و مشکلات بیشتری شود.

انواع متداول کوچه ها

رایج ترین انواع کوچه ها آسفالت ، سنگ بلوک کننده و بتن (یا بتن مهر شده) است.

آسفالت ارزانترین است و عملکرد خوبی دارد. کوچه های آسفالت باید حداقل دو اینچ با یک پایه ماسه ای شش تا هشت اینچی عمیق باشند تا اطمینان حاصل شود که ترک خوردگی و حفاری رخ نمی دهد. با این حال ، من توصیه می کنم حداقل 10 اینچ سنگ ریزه ، هر دو اینچ جعلی – و به دنبال آن حداقل چهار اینچ آسفالت در بالا داشته باشید. پایه سنگ ضخیم تر ، کوچه محکمتر خواهد شد – من دوست دارم ضخیم تر راه بروم زیرا وسایل نقلیه بسیار سنگینی دارم ، بنابراین ارزش داشتن یک کوچه محکم است.

من همچنین دوست دارم

ادامه مطلب

امیدوارم از مقاله ما با عنوان لذت ببرید مایک هولمز: تابستان زمان رسیدگی به پیشرفتهای تجدیدنظر است. جدا از “مایک هولمز: تابستان زمان رسیدگی به بهبود محدودیت های تجدیدنظر است” ، لطفاً از طریق وبلاگ ما به دنبال محتوای عالی باشید. درب گاراژ Fixadoor


[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>