آیا برای باز کردن درهای گاراژ به باتری نیاز دارید؟

garage door opener battery YGDG

[ad_1]

در حالی که به دنبال دریافت یک درب بازکن گاراژ جدید هستید ، خواهید دید که اکثر آنها دارای نوعی از درب هستند باتری برای باز کردن درهای گاراژ. مطمئناً ، این یک ویژگی مفید است ، اما آیا چیزی است که باید دریافت کنید؟ اگر در کالیفرنیا زندگی می کنید ، این در واقع چیزی است که طبق قانون لازم است. بیایید نگاهی بیندازیم که چرا اینگونه است و چگونه پشتیبان گیری از باتری شما می تواند کمک کند.

در این مقاله ما نگاهی دقیق تر به آن خواهیم داشت باتری باز کردن درهای گاراژ نیز مزایایی است که به صاحبان خانه ارائه می دهد.

باتری برای باز کردن درهای گاراژ طبق قانون مورد نیاز است

قانون استفاده از باطری اضافی برای باز کردن درهای گاراژ به سال 2017 برمی گردد ، زمانی که ایالت کالیفرنیا در آتش سوزی ویران شد. این باعث آسیب های جدی شد و این شامل تخریب خطوط برق نیز می شد. در نتیجه ، برق بسیاری از خانه ها قطع شد.

وقتی صاحبان خانه آنها باید خانه های خود را ترک کنند، آنها اغلب سعی می کردند از گاراژهای خود خارج شوند. هنگامی که آنها آمدند درب گاراژ را باز کنند ، نتوانستند زیرا منبع تغذیه قطع شده بود ، بنابراین درهای گاراژ با برق کار نمی کردند.

برخی با باز کردن درب به صورت دستی موفق به حل این مشکل شدند ، اما این برای برخی از صاحبان خانه گزینه ای نبود. در بود دست کم پنج نفر کشته پیدا شدندزیرا آنها نمی توانند از درب گاراژ فرار کنند. آنها بیشتر افراد مسن بودند و فرض بر این است که آنها از نظر جسمی قدرت باز کردن در و بیرون رفتن را ندارند. این تعداد بیشتر از این بود ، اما دیگران پس از آنکه همسایگان آنها را در تلاش برای بیرون آمدن و کمک دیدند نجات دادند.

معرفی پشتیبان گیری از باتری به قانون

پس از این آتش سوزی مشاهده شد که دو میلیون خانه در کالیفرنیا در آتش سوخت، از مجموع 4.5 میلیون در ایالات متحده. در نتیجه ، یک لایحه سنای ایالتی ارائه شد که بر اساس آن همه دربهای گاراژ باید باتری یدکی داشته باشند. همین بود 969. لایحه سنا، که توسط بیل داد. دود در واقع در آتش سوزی جنگل نقش داشت و متوجه شد وقتی برق خانه اش قطع شد نمی تواند در گاراژ خود را باز کند.

این لایحه به شدت مورد حمایت قرار گرفت و در آن زمان بود در سپتامبر 2018 در مجلس قانونگذاری امضا شد. اکنون ، هنگام نصب درب بازکن جدید گاراژ ، باید از یکی استفاده کنید که طبق قانون پشتیبان باتری دارد.

اکنون همه تولیدکنندگان و نصب کننده های درب گاراژ می دانند که همه درب بازکنهای گاراژ باید دارای باتری یدکی باشند. ساخت ، فروش یا نصب بازکنی که فاقد آن است 1000 دلار جریمه دارد. همچنین برای هر درب باز شده گاراژ که نصب شده و کار می کند ، 500 دلار جریمه پرداخت می شود ، اما هیچ منبع پشتیبان وجود ندارد.

چگونه می توان از باز شدن درهای گاراژ محافظت کرد

بنابراین ، همانطور که می بینید ، برای باز کردن درهای گاراژ خود به یک باتری اضافی نیاز خواهید داشت. حتی بدون قانونگذار ، آنها هنوز برای شما به عنوان صاحب خانه بسیار مفید هستند. در اینجا برخی از مزایای نصب آنها وجود دارد:

ویژگی ایمنی که هر کسی می تواند از آن استفاده کند: در گذشته ، اگر برق قطع می شد ، می توانید درب گاراژ را به صورت دستی باز کنید. با این حال ، همه نمی توانند این کار را انجام دهند. افراد مسن ، کودکان و افراد دارای معلولیت ممکن است برای انجام این کار مشکل باشند.

اگر نسخه پشتیبان از باتری وجود دارد ، جای نگرانی نیست. در عوض ، می توانید به طور معمول از دربازکن گاراژ استفاده کنید. درب گاراژ باز می شود و می توانید خارج شوید.

مناسب برای قطع معمول برق: اگرچه باتری عمدتا برای تهیه مسیر تخلیه اضطراری در جای خود قرار دارد ، اما مزایای دیگری نیز دارد. اگر دشت دارید قطع برق در منطقه خود ، هنگام بازگشت به خانه مجبور نیستید درب گاراژ را به صورت دستی باز کنید. در عوض ، فقط طبق معمول از بازکن استفاده کنید و به گاراژ بروید یا از آن خارج شوید. در صورت قطع برق راحتی بسیار بیشتری به شما ارائه می دهد.

می توانید پشتیبان گیری از باتری خود را بصری کنترل کنید: یکی از بهترین چیزها در مورد پشتیبان گیری از باتری این است که می توانید آنها را کنترل کرده و مطمئن شوید که کار می کنند مطابق برنامه. اکثر باتری ها دارای سیستم نور هستند تا میزان باقی مانده باتری را به شما نشان دهد. وقتی چراغ قرمز ظاهر شد ، زمان تعویض باتری فرا رسیده است. توصیه می شود هر دو سال یکبار باتری را تعویض کنید تا از کارکرد کامل آن در مواقع نیاز اطمینان حاصل کنید.

پشتیبان گیری از باتری

باتری پشتیبان شما خواهد شد باید حفظ شودبه عنوان بخشی از شما چک لیست تعمیر و نگهداری گاراژ. بسیار آسان است که آن را آزمایش کنید و ببینید آیا کار می کند یا خیر. فقط کافی است قفل درب گاراژ را از برق بکشید و سپس از آن برای تغذیه باتری استفاده کنید. اگر به درستی کار می کند ، باید آماده باشید. چراغ های باتری را بررسی کنید تا میزان انرژی باقی مانده را ببینید و مطمئن شوید که هر دو سال یکبار آن را تعویض می کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که نباید از قدرت پیش فرض باتری استفاده کنید. این دستگاه برای استفاده کوتاه مدت طراحی شده است ، بنابراین درب گاراژ را روشن نگه دارید.

انتخاب درب بازکن مناسب گاراژ

هنگام خرید درب بازکن گاراژ چند نکته را باید در نظر داشته باشید. یکی از اولین و مهمترین موارد این است که منبع تغذیه باتری پشتیبان وجود دارد. هنگام نگاه کردن به اطراف ، این را در اولویت خود قرار دهید.

به عنوان مثال ، موارد دیگری نیز باید در نظر گرفته شود سبک بازکن. به عنوان مثال درهای باز شو با زنجیره ارزان تر اما پر سر و صدا خواهند بود. یک تسمه یا پیچ گوشتی هزینه بیشتری خواهد داشت ، اما بسیار آرام تر است.

این روزها شما همچنین می توانید بازکن درب های گاراژ WiFi را انتخاب کنید ، که مزایای بیشتری نیز به شما می دهد. به عنوان مثال ، می توانید درب گاراژ را با استفاده از برنامه ای روی تلفن خود کنترل کنید ، مهم نیست که در کجای دنیا باشید. برخی حتی این گزینه را دارند که زمان تحویل را در Amazon Prime برنامه ریزی کنند ، که اگر هنگام کار در محل کار باشید واقعاً مفید است.

اگر در حال باز کردن درب بازکن گاراژ هستید ، طبق قانون لازم است از یک مدل با باتری یدک استفاده کنید. آنها به شما در محافظت از خود در مواقع اضطراری کمک می کنند و مزایای دیگری نیز به شما ارائه می دهند. با نصاب درب گاراژ خود در مورد آنچه می توانید در گاراژ خود قرار دهید صحبت کنید.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>