آماده سازی گاراژ خانه خود برای فصول بارانی … امروز آن را برطرف کنید

Garage Door Repair Brampton

[ad_1]

تعمیر درب گاراژ برامپتون

چه در منطقه ساکرامنتو زندگی کنید و چه در سیاتل ، واشنگتن ، قطعاً متوجه شده اید که فصلی وجود دارد که باران هرگز متوقف نمی شود. در واشنگتن ، فصل های بارانی بیشتر در بهار و پاییز است. تقریباً 50٪ از اوقات در سیاتل باران می بارد. در کالیفرنیای شمالی واقعاً فقط یک فصل بارانی وجود دارد … تقریباً 8 ماه طول می کشد ، از پاییز شروع می شود و تا پایان بهار ادامه دارد. در هر دو منطقه ، در این دوره های طولانی از سال ، وقتی همه چیز به نوعی مرطوب و مرطوب است ، باید در نظر بگیرید که از خانه خود در برابر آسیب احتمالی که در اثر رطوبت مداوم ایجاد می شود ، محافظت کنید. و بخشی از محافظت از خانه شما این است که گاراژ شما برای باران های طولانی آماده شده است.

اما معامله بزرگ چیست؟

هر درب گاراژی که برای مدت طولانی مرطوب باشد ، در معرض آسیب است. درب های فلزی می توانند اکسید شده و خراب شوند ، درب های چوبی می توانند تار یا پوسیده شوند و نوارهای لاستیکی که کناره ها و قسمت پایین درب شما را مهر و موم می کند ، شل ، نامناسب یا شکننده می شوند. هر یک از این موارد می تواند باعث ورود آب به گاراژ شما شود و به هرچیزی که با کف برخورد کند آسیب برساند. ناگفته نماند ، واقعاً آزار دهنده است که بازیافت را با جوراب به گاراژ برسانید و فوراً پایتان را خیس کنید.

راه های محافظت از گاراژ خود در برابر باران های سیل آسا

چه در کالیفرنیا باشید و چه در واشنگتن ، چندین روش وجود دارد که می توانید به گاراژ خود کمک کنید تا فصل (های) مرطوب را پشت سر بگذارد:

  • بررسی کنید که آب هنگام برخورد به کجا می رود …

ادامه مطلب

امیدوارم از مقاله ما با عنوان لذت ببرید آماده سازی گاراژ خانه خود برای فصول بارانی. جدا از “آماده سازی گاراژ خانه خود برای فصول بارانی” ، در صورت تمایل می توانید از وبلاگ ما برای محتوای عالی بیشتر دیدن کنید. درب گاراژ Fixadoor


[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>