تراس ها و بالکن ها قسمتهایی از ساختمان هستند که برای محافظت از جان اعضای خانواده و همچنین جلوگیری از ورود مزاحمان و سارقان به حفاظت نیاز دارند. بالکن ها و تراس ساختمان ها در نمای ساختمان قرار دارند ، بنابراین انواع مختلف تراس و نرده بالکن طراحی و نصب می شود. گروه تولیدی ثامن درب تولید کننده نرده های تراس و بالکن با طرح های مختلف است. شماره تلفن در ساعات اداری 56586755-021 است و شماره تلفن همراه 09123403540 آماده ارائه مشاوره تمام وقت به مقدسین است. در این مقاله سعی می کنیم انواع نرده های تراس و بالکن را به شما معرفی کنیم. به همین منظور ، در این قسمت می توانید تصاویر مختلف از انواع نرده های بالکن و تراس را مشاهده کنید.

استاندارد نرده های بالکن و تراس از نظر ارتفاع و ارتفاع چگونه است؟

ارتفاع حصار بالکن یکی از مهمترین نکاتی است که در هنگام طراحی و ساخت باید مورد توجه قرار گیرد. در گذشته نه چندان دور ، ارتفاع این محصول بین 75-90 سانتی متر بود ، زیرا اگر صخره ای در بالکن و تراس در نظر گرفته شود ، مطلوب است که ارتفاع واقعاً کم و ارتفاع از 100 تا 130 سانتی متر البته قسمتهای پایینی باید فاصله کف تا سقف بالکن را طی کنند تا از ورود سارقان و مزاحمان جلوگیری شود. در زیر به این نوع حصار می پردازیم ، که حصاری تاشو است (محافظ بالکن و تراس چرخشی). نکته مهم دیگر فاصله بین قسمتهای حصار تراس است. اگر یک جعبه محافظ در تراس در نظر بگیرید ، هیچ نقطه ای از این جعبه نباید از 12 سانتی متر تجاوز کند. با توجه به اینکه کودکان نیز می توانند به تراس دسترسی داشته باشند و گاهی در بالکن تنها هستند ، فاصله بین قطعات نباید طوری باشد که درز از جلوپنجره عبور نکند. استاندارد این قسمت از تراس و حصار بالکن 12 سانتی متر است. بنابراین ، ارتفاع حصار بالکن باید حداقل 110 سانتی متر باشد. توجه داشته باشید که فاصله بین قطعات در جعبه محافظ در بالکن و تراس نباید از 12 سانتی متر تجاوز کند.

انواع نرده های بالکن و تراس با توجه به مواد و مواد اولیه به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

از نظر طراحی و سبک ، پله ها در سبک های مختلف تولید می شوند که سازندگان نرده های بالکن و تراس سعی می کنند انواع مختلف حصار را در مناطق فعالیت خود به بازار ارائه دهند. از نظر طراحی ، نرده های بالکن و تراس:

  • حصارهای تراس مدرن و بالکن
  • حصارها و بالکن های تراس کلاسیک
  • حصار تراس و بالکن

نرده ها و بالکن های تراس فلزی ساده

بسیاری از شما بسته به قیمت بالکن یا تراس ساختمان ، انواع گریل های بالکن را با رنگ های مختلف با استفاده از پروفیل یا مشبک نصب کرده اید. از آنجا که استفاده از مواد اولیه مختلف و فناوری جوشکاری آنها در ایران کمتر از یک دهه است که استفاده می شود ، اکثر ساختمانها از این نوع مشبک بالکن استفاده کرده اند.

نرده ها و بالکن های تراس فرفورژه

یکی از قطعات مورد استفاده در ساخت درها و سازه های مختلف ساختمان در ده سال گذشته بدون شک آهن است. نرده های تراس و بالکن آهن فرفورژه بدون شک یکی از زیباترین سازه های فلزی است که می توان از آن برای حصار محافظ ساختمان شما استفاده کرد. نرده های فرفورژه بسیار متنوع هستند و در عین حال ، اگر آنها را از یک شرکت یا کارخانه سازنده نرده های فولادی خریداری کنید ، می توانید مطمئن باشید که آنها تمام استانداردهای لازم را دارند. نرده های بالکن و تراس آهن فرفورژه معمولاً دارای اشکال پیچیده ای هستند که زیبایی و تجمل بی نظیری دارند. از کوره های بالکن آهنی فرفورژه می توان به سبک کلاسیک و مجلل استفاده کرد.

کوره بالکن CNC

بی نظیر نرده های تراس و بالکن موارد جدید از همه نظر عالی هستند – اینها محافظ های CNC و لیزر هستند. نرده ها و بالکن های تراس CNC دارای ظرفیت بسیار بالایی هستند. قابلیت برش لوگو یا اشکال مختلف با لیزر یا CNC یکی از مهمترین مزایای این نوع نرده های بالکن و تراس است. با این حال ، با توجه به طرح های موجود برای حفاظت استاندارد بالکن CNC ، اندازه گیری بین قطعات آسان تر خواهد بود. یکی دیگر از مزایای مهم نرده ها و تراس ها برای ساختمانهایی با بالکن واقع در نمای ساختمان این است که در داخل بالکن قابل مشاهده نیستند.

کوره تراس بالکن مدرن

حصارهای تراس مدرن و بالکن، یکی از بهترین تراس های تراس و بالکن. در مجموعه ثامن درب با استفاده از ایده ها و طرح های موجود توانستیم طرح های بسیار زیبایی را به سبک مدرن تولید کنیم. سبک و طراحی تراس ها و بالکن های مدرن به شدت به مواد اولیه وابسته است. امروزه بیشتر خانه ها دارای حیاط یا بالکن کوچک و بزرگ هستند. بالکن ها و تراس ها نیز بسیار کوچک و فضا محدود است ، بسیاری از مردم تصور می کنند که این بالکن ها قابل تزئین نیستند. ما انواع مختلفی از نرده ها و تراس های بالکن مدرن را طراحی و توسعه داده ایم که در تزئین و زیباسازی نما و همچنین دسترسی به منطقه ایده کمک بزرگی است. به سبک حصار بالکن مدرن ، حصار بالکن و محافظ تراس کابلی یکی از انواع حصار بالکن مدرن است. اساساً ساخت کابل با ظاهری بسیار مدرن و جذاب می تواند انتخابی مطمئن و اقتصادی باشد.

حصار بالکن و محافظ تراس کلاسیک

کوره های بالکن کلاسیک حسی از بالکن های قدیمی و نوستالژی قدیمی را القا می کند. انواع گریل بالکن و کوره های کلاسیک در طرح های مختلف تولید می شوند و ما بهترین تصاویر گریل کلاسیک را به شما پیشنهاد می کنیم. از سبک های کلاسیک مدرن استفاده کنید تا نمای بیرونی ساختمان آشفته نباشد. انواع مختلف نرده بالکن و نرده های تراس کلاسیک از فلز با ساخت چوبی ساخته شده است که از نظر ایمنی و زیبایی بسیار ایمن تر از نرده های تراس چوبی است. حصارهای کلاسیک بالکن یا نرده های تراس بیشتر از طرح های سنتی یا طرح های چوبی ساخته می شوند. در این روش به جای استفاده از تیرهای چوبی از صفحات فلزی با ضخامت 3 تا 5 میلی متر استفاده می شود. در صورت نیاز به طرحی خلاقانه و زیبا ، می توانید با طراحان گروه فلز ثامن تماس بگیرید و از مشبک تراس زیبا و مناسب برای هماهنگی با نمای ساختمان درخواست کنید.Source link